4

قسط سوم سرویس مدارس شیراز برگردانده می‌شود

  • 29 خرداد 1399 - 7:21
قسط سوم سرویس مدارس شیراز برگردانده می‌شود

امید اسماعیلی، رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس از بازپرداخت قسط سوم سرویس دانش‌آموزان در روزهای آینده خبر داد و گفت: ۴۱ هزار و ۸۰۱ نفر از دانش‌آموزان نسبت به پرداخت قسط سوم هزینه سرویس خود اقدام کرده بودند که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تمهیدات بازگشت این وجه به حساب اولیاء فراهم شده است.

اسماعیلی با بیان اینکه در سال تحصیلی ۹۹-۹۸، بیش از ۱۲۳ هزار و ۱۸۰ نفر از دانش‌آموز شیرازی از خدمات سرویس مدارس استفاده کرده‌اند، گفت: ۴۱ هزار و ۸۰۱ نفر از دانش‌آموزان شیرازی قسط سوم هزینه سرویس مدارس خود را پرداخت کرده بودند که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تمهیدات بازگشت این وجه به حساب اولیاء فراهم شده است.

او ضمن تشکر از اولیای دانش‌آموزانی که خوش حساب بوده و پرداخت‌ها را به موقع انجام داده‌اند، افزود: با توجه به شیوع کرونا و اعلام رسمی و قطعی تعطیلی مدارس در اردیبهشت ماه، با مصوبه کارگروه ماده ۱۸ مبنی بر بازگشت مازادپرداختی به اولیا، بلافاصله جلسات مستمر با برنامه‌نویسان سایت به منظور اعمال تغییرات در سامانه برگزار شد.

رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس با بیان اینکه سامانه برای بازگرداندن وجه به حساب اولیا نیازمند برنامه‌ریزی‌ها و طراحی جدید بوده است، گفت: خوشبختانه این مهم اکنون انجام شده و به زودی وجه مذکور به حساب اولیا بازگردانده می‌شود.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه بازگشت وجه منوط به بارگذاری شماره حساب از سوی اولیا در پنل دانش‌آموز است، عنوان کرد: اولیا می‌توانند از ۲۹ خردادماه تا ۱۰ تیرماه وارد سامانه شده و شماره حساب خود را ثبت کنند.

او ادامه داد: چنانچه اولیایی در این فرصت زمانی به سامانه مراجعه نکرده و موفق به ثبت درخواست خود نشدند، جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد و این مبلغ برای قسط اول سرویس سال آینده به کیف پول دانش‌آموز منتقل و در آنجا ذخیره خواهد شد.

برچسب ها

دیدگاه