8

۴۰۰ نفر در شهرداری شیراز استخدام می‌شوند

  • 24 دی 1398 - 19:56
۴۰۰ نفر در شهرداری شیراز استخدام می‌شوند

سیدعبدالرزاق موسوی، رییس شورای شهر شیراز خبر داده که چهارصد نیروی متخصص از طریق برگزاری آزمون جذب شهرداری می‌شوند.

رییس شورای شهر شیراز گفت: برای آن دسته از نیروهای متقاضی کار که شهرداری به تخصص و مهارت آنها نیاز مبرم دارد با رعایت مقررات مربوطه، آزمونی برگزار می‌شود تا از این طریق از بین فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها، افراد شایسته و متعهد، جذب شهرداری شوند که این تعداد حدود ۴۰۰ نفر بوده و در این زمینه شرایط شرکت در آزمون و رشته‌های مورد نیاز به زودی اعلام می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری گفت: تعدادی از نیروهای شرکتی شهرداری تبدیل به قرارداد موقت می‌شوند.

موسوی افزود: از آنجا که گویا دغدغه‌ای برای نیروهای شرکتی ایجاد شده است باید بگویم که تمام نیروهای شرکتی حفظ شده یا تبدیل به قرارداد موقت می‌شوند.

وی ادامه داد: آن دسته از نیروهای شرکتی که دارای مدارک لیسانس و بالاتر هستند تبدیل وضعیت شده تا قراردادهای پایدارتری با شهرداری داشته باشند و سایر نیروهای شرکتی نیز در کار خود ابقا شده و نباید در زمینه امنیت شغلی، نگرانی خاصی داشته باشند.

موسوی گفت: نیروهای شرکتی که از طریق این طرح، قرادادی می‌شوند از مجموع ۱۷۰۰ نفر که مدارج علمی بالای لیسانس دارند، حدود ۸۵۰ نفر است که همگی از طریق مصاحبه و بررسی سوابق و ارتباط رشته تحصیلی با سمتی که در آن فعالیت می‌کنند گزینش می‌شوند و در این راستا مجوزهای لازم گرفته شده که به زودی اعلام می‌شود.

رئیس شورای شهر شیراز: شرایط شرکت در آزمون استخدام شهرداری شیراز به زودی اعلام می‌شود

رییس شورای شهر شیراز بیشترین مشکلات مدیریت فعلی این شهر را در حوزه نیروی انسانی دانست و افزود: از سال ۸۲ تاکنون حدود چهار هزار نفر در قالب نیروی شرکتی و بدون آزمون جذب شهرداری شده‌اند. این تعداد تا سال ۹۰ شامل ۶۵۰ نفر و طی سال‌های ۹۰ تا ۹۶ حدود ۳۸۰۰ نفر بوده است. این موضوع در حالی است که در این دوره از شورا، تنها ۲۳۰ نفر به نیروهای انسانی افزوده شده‌اند.

برچسب ها

دیدگاه

  1. کی قراراین استخدام انجام بشه

  2. کی قراراین استخدام انجام بشه

  3. کی استخدام انجام میشود