تاریخ : دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰ 17 ذو الحجة 1442 Monday, 26 July , 2021
1

عضو ارشد یک حزب قدیمی اصولگرا: ابراهیم رئیسی شانسی ندارد

  • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
عضو ارشد یک حزب قدیمی اصولگرا: ابراهیم رئیسی شانسی ندارد

اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه از احزاب قدیمی و سنتی اصولگرا روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت در گفتگویی که روزنامه «شهروند» آن را منتشر کرده گفته است ابراهیم رئیسی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شانسی برای پیروزی ندارد و آرای قالیباف نسبت به سال ۹۲ کمتر شده است.

وی همچنین افزوده است که دوره رای با کیک و ساندیس گذشته است و آن مردمی را که با کیک و ساندیس پای صندوقهای رای می کشاندیم دیگر نیستند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه کارزار انتخاباتی ابراهیم رئیسی را نزدیک به تندروهای جبهه پایداری تحلیل کرده و گفته است:«باید دید اصولگرایان منظورم تندروهاست چگونه مهره‌های خود را می‌چینند و با توجه به این‌که ایشان با جلیلی دیدار داشتند و جبهه پایداری بیانیه داده که از رئیسی حمایت می‌کند و با توجه به کارنامه این گروه و این شخص می‌توان تا حدودی حدس زد که جامعه گرایشش به کدام سمت است.»

جبهه پایداری که از گروه های تندرو است از ابراهیم رئیسی حمایت کرده است.

بادامچیان همچنین کارنامه قالیباف را «کارنامه بدی» توصیف کرده که مهمترین آن پلاسکو است. وی افزوده است: «آقای قالیباف باید جوابگو باشد که هنوز جواب درست و منطقی درباره پلاسکو نداده است که جای تأسف است.»

بادامچیان در بخشی از این گفتگو می گوید در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد فضای ناآرامی در همه جا حاکم بود، «همین موضوع باعث شد که به سیاست بین‌المللی و اقتصاد ما ضررهای زیادی برسد که تا به امروز دولت یازدهم نتوانسته است این خسارت‌ها را جمع و جور کند.»

بادامچیان افزوده ست که احمدی نژاد به دنبال این بود که تحت هر شرایطی شده قدرت را در دست بگیرد و اجازه ندهد کس دیگری کرسی ریاست جمهوری را در دست بگیرد.

بادامچیان نقطه ضعف دولت روحانی را عدم شفاف سازی و نقطه قوت آن را بازگرداندن آرامش به جامعه و حذف فضای امنیتی از دانشگاهها دانسته است و افزوده است: «همین که توانست ایران را بعد از چند ‌سال از انزوا دربیاورد و سیاست بین‌المللی یک‌بار دیگر رنگ و بو گرفت، جای تشکر دارد. روحانی با خرابی‌های زیادی دولت را تحویل گرفت و نگذاشت تورم و رکود بیشتر از این رشد پیدا کند.»

 

برچسب ها

دیدگاه

  1. جوجه رو اخر پاییز میشمارن عزیزان من…

  2. بابا والله آیه نیامده یک نفر دو دوره باید رییس جمهور باشد . اگه خوب نبود مردم دیگه بهش رای ندید .درمورد احمدی نژادهم این اشتباه شد ولی او دردور اول به نظر خوب کار کرده بود البته اگه عوامفریبی قصدش نبوده باشد.