1

پاسخ استاندار فارس در مورد ملاقات با یک سرمایه گذار

  • 19 آذر 1400 - 14:06
پاسخ استاندار فارس در مورد ملاقات با یک سرمایه گذار

استاندار فارس به شبهات مطرح شده در فضای مجازی در خصوص عدم پذیرش یک سرمایه گذار پاسخ داد و گفت: مطالب مطرح شده در مورد عدم پذیرش سرمایه گذار، ناقص است.

محمدهادی ایمانیه با بیان اینکه جذب سرمایه گذاران و مشارکت بخش خصوصی از اولویت‌های دولت سیزدهم است، گفت:  چندی پیش مطلبی به نقل از وزیر محترم گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی در ارتباط با وقت دهی به یک سرمایه گذار در استان فارس مطرح شده که به نظر می‌رسد مطالب مطروحه، ناقص به اطلاع ایشان رسانده شده است.

به نقل از استانداری فارس، ایمانیه در توضیح اصل ماجرای مذکور گفت: سرمایه گذاری که مد نظر وزیر محترم است، از اتباع کشورهای دیگر بوده و طبق قانون باید به لحاظ امنیتی، استعلام ها لازم در خصوص ایشان انجام می شد که دفتر استانداری نیز با سازمان‌های مربوطه هماهنگی لازم را انجام دهد.

استاندار فارس با ابراز تعجب از بازنشر خبر عدم پذیرش سرمایه گذار مربوطه، افزود: پس از اعلام موضوع به وزیر محترم و پاسخ مثبت ایشان در خصوص انجام استعلام، ظرف ۴۸ساعت و در سریع ترین زمان ممکن، دیدار با سرمایه گذار مذکور انجام شد اما جای تعجب است که مطلب به گونه‌ای دیگر از جناب وزیر نقل شده است.

ایمانیه با بیان اینکه در مورد حجم سرمایه گذاری این سرمایه گذار نیز مطالب ناقص درج شده است، عنوان کرد: حجم سرمایه گذاری مورد نظر سرمایه گذار بسیار متفاوت از رقم ذکر شده است.

او با تاکید مجدد بر اینکه پیگیری‌های لازم در خصوص این سرمایه گذار با جدیت انجام شده است، افزود: باز نشر این خبر پس از یک ماه آن هم با اطلاعات ناقص، سوال برانگیز بود.

استاندار فارس با بیان اینکه دولت از سرمایه گذاران حمایت جدی و حقیقی دارد، عنوان کرد: در دو ماهی که از شروع به کار ما در استان می گذرد، رویکرد جدی در حمایت از سرمایه گذاری، اشتغال و رفع موانع تولید داشته‌ایم که این رویکرد، مورد تایید و اذعان صاحب نظران است.

برچسب ها

دیدگاه