تاریخ : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰ 18 ذو الحجة 1442 Tuesday, 27 July , 2021
2

«امیدواری به رفع حصر موسوی و کروبی پس از دیدار اصلاح‌طلبان با رهبری»

  • ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
«امیدواری به رفع حصر موسوی و کروبی پس از دیدار اصلاح‌طلبان با رهبری»

برخی منابع خبری می‌گویند که امیدواری به رفع حصر میر حسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد پس از دیدار اصلاح‌طلبان با رهبری افزایش یافته است.

به تازگی محسن رهامی و رسول منتجب‌نیا دو تن از روحانیون اصلاح‌طلب با آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب دیدار کرده‌اند. آن‌ها در این دیدار در خصوص مسائل مختلف از جمله حصر سخن گفته‌اند.

جزییات این دیدار هنوز منتشر نشده است اما سایت «امید ایرانیان» گزارش داده که این دو روحانی اصلاح‌طلب با پیگیری اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور توانسته‌اند با رهبری دیدار کنند.

بر پایه این گزارش منتجب‌نیا و رهامی از رهبر انقلاب خواستار حل مسأله حصر شده‌اند و «توضیحاتی درباره فضای حاکم بر اصلاح‌طلبان و اصولگرایان و نگاهشان به موضوع حصر داده‌اند و ایشان نیز گفته‌اند که در جلسه دیگری رباره این موضوع بیشتر صحبت خواهند کرد و به این موضوع خواهند پرداخت.»

سایت امید ایرانیان می‌گوید:‌ «بر اساس اخبار غیر رسمی، گویا نگاه حاکمیت برای حل مسأله به سمت حل شدن آن پیش می‌رود اما اینکه چطور یا چه زمانی حل شود، موضوعی است که دیگر درباره آن هنوز بحثی نشده است.»

حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی در این خصوص گفته:‌ «با توجه به دلبستگی‌های پدرم و مهندس موسوی به انقلاب و کشور، امیدوارم که این معضل حل شود.»

به گفته او «دیگر بحث اصلاح‌طلبان نیست و الان برخی اصولگرایان که تعداد آنها کم هم نیست، مخالف حصر هستند و ادامه این روند را به ضرر کشور می‌دانند….حتی این موضوع را خدمت رهبر انقلاب هم انتقال داده که اصولگرایان با موضوع حصر مخالف هستند.»

موسوی، کروبی و رهنورد از ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ و به دنبال حوادث پس از انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۸۸ در حصر خانگی به سر می‌برند.

 

 

برچسب ها

دیدگاه

  1. انشاالله هرچه زودتراین بی گناهان آزادشوند