8

پایان شهریور؛ آخرین فرصت ارسال داستان به ششمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج

  • 25 شهریور 1396 - 11:07
پایان شهریور؛ آخرین فرصت ارسال داستان به ششمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج

آخرین مهلت ارسال داستان به ششمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج ساعت ۲۴ جمعه ۳۱ شهریور اعلام شده است.

محمد بادپر، مدیر اجرایی ششمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج، امروز به خبرگزاری ایرنا گفت که به دلیل استقبال بالا مهلت ارسال اثر تمدید نخواهد شد و تا همین الان، علاوه بر تمام استان‌های کشور از هشت کشور دیگر نیز داستان به ششمین دوسالانه داستان ارسال شده که این تعداد تا پایان مهلت ارسال قطعا بیشتر خواهد شد.

او با بیان اینکه مراسم اختتامیه این دوسالانه اواخر آذرماه برگزار خواهد شد افزود: نیمه دوم مهرماه نتایج مرحله‌ اولیه اعلام خواهد شد و اسامی داستان‌هایی که به مرحله‌ نهایی راه یافتند اعلام خواهد شد.

مدیر اجرایی این دوسالانه همچنین اضافه کرد: در اولین فرصت پس از پایان مهلت ارسال آثار، اسامی تمام داستان‌های دریافتی و شرکت‌کنندگان در سایت نارنج منتشر خواهد شد.

بادپر با اشاره به اینکه اطلاعات این دوسالانه از طریق سایت نارنج به نشانی www.naranj.org و کانال تلگرامی رادیو‌ نارنج به نشانی radionaranj@ منتشر خواهد شد عنوان کرد: داوران اولیه و نهایی ششمین دوره‌ی این دوسالانه نیز در روز اختتامیه معرفی خواهند شد.

مدیر اجرایی این دوسالانه با دعوت از همه‌ علاقه‌مندان برای شرکت در این جایزه ادبی گفت: امیدواریم امسال نیز با حمایت همه‌ نویسندگان و بزرگان ادبیات داستانی بتوانیم مراسم اختتامیه را مانند دوره قبل به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

فراخوان ششمین دوسالانه‌ دوستان کوتاه نارنج اوایل مرداد ۹۶ منتشر شده وهر نویسنده تا پایان شهریوراین سال می‌تواند ۲ داستان خود را از طریق نشانیdastannaranj@gmail.com و یا از قسمت ارسال اثر پایگاه فرهنگی نارنج به نشانی www.naranj.org به این دوسالانه ارسال کند.

دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج برای اولین بار در سال ۱۳۸۶ به همت کارگاه داستان باران، انجمن اهل قلم و حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم استان فارس برگزار شد.

دومین دوره این جشنواره در سال ۱۳۸۹ به صورت منطقه‌ای برگزار شد و در آن استان‌های خوزستان، هرمزگان و کرمان حضور داشتند.

سومین دوره‌ این جشنواره در سال ۱۳۹۰ برگزار شد که این بار تمام داستان ‌نویسان ایرانی می‌توانستند در این جشنواره شرکت کنند.

چهارمین دوره دوسالانه داستان کوتاه نارنج در سال ۱۳۹۲ و این بار تمام فارسی زبانان دنیا می‌توانستند در آن شرکت کنند و دوسالانه به صورت آزاد برگزار شد که از هفت کشور خارجی علاوه بر تمام استان‌های کشور به این دوسالانه اثر ارسال شد.

پنجمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج در سال ۱۳۹۴ برگزار شد که علاوه بر تمام استان‌های کشور از ۹ کشور خارجی نیز داستان به دبیرخانه دوسالانه داستان کوتاه نارنج اثر ارسال شد.

برچسب ها

دیدگاه