تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹ 14 صفر 1442 Thursday, 1 October , 2020
1

روحانی از “مچ‌گیری” علیه تولیدگران انتقاد کرد

  • ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
روحانی از “مچ‌گیری” علیه تولیدگران انتقاد کرد

در اولین سفر سال جدید به کردستان، حسن روحانی طی سخنانی اشتغال جوانان را بهترین عیدی دولت توصیف کرد. او در این سخنرانی با اشاره به حضور مقاماتی از قومیت های مختلف ، بویژه کردها در مناصب حکومتی و دولتی اظهار نظر کرد حتی ” تصور فاصله بین اقوام ایرانی –اعم از فارس ، ترک،عرب و غیره – بی انصافی است. او البته توضیح نداد که کدام مناصب در اختیار اقوام غیر فارس قرار داده شده است.

حسن روحانی در بخش دیگری از سخنانش به ضرورت همکاری همه قوا و دستگاهها ” بویژه قوه قضائیه ” اشاره کرد. او مدعی شد که قوه قضائیه در جذب و فعالیت سرمایه گذار و کارآفرین و کمک به تولید و صنعت نقش مهمی بر عهده دارد. او در توضیح این نقش مهم گفت که قوه قضائیه می تواند “در برخورد با تخلفات جزئی و به جای تعطیلی یک مجموعه و یا دستگیری ، راه سومی برای حل و فصل مشکل برگزیند.”

روحانی گفت که باید تلاش شود برای موارد جزئی مزاحمتی برای مردم ایجاد نشود. او بویژه تاکید کرد که ” دستگیری و زندان باید به عنوان آخرین مرحله ” مورد استفاده قرار گیرد. او اظهار امیدواری کرد که سال جدید با نام سال تولید و اشتغال باید سال مچ گیری نباشد بلکه سال یاری رساندن باشد.

برچسب ها

دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.