6

رشد۱۳ درصدی مصرف بنزین در فارس

  • ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس اعلام کرد که از ابتدای تعطیلات نوروزی تا پایان روز چهارم فروردین ماه با رشد۱۳ درصدی مصرف بنزین در استان مواجه بوده‌ایم.

امیر بنی‌کریمی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس، خاطرنشان کرد: از ۲۵ اسفندماه ۹۷ پایان چهارم فروردین  به طور متوسط روزانه شش میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر بنزین در استان مصرف شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۳ درصد رشد و در مقایسه با مصرف متعارف استان افزایش ۱۹ درصدی را نشان می‌دهد.

وی افزود: میزان توزیع CNG  نیز در روزهای پایانی سال گذشته و در اوج سفرها رشد  2 درصدی داشته که هم‌اینک از میزان روزانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار متر مکعب به یک میلیون و ۴۳۰ هزار متر مکعب رسیده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس ادامه داد: از شروع تعطیلات همچنین به طور متوسط روزانه  سه میلیون و ۷۵۰ هزار لیتر نفتگاز در استان مصرف شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد ۷ درصدی دارد.          

به گفته بنی‌کریمی در حال حاضر تعداد ۱۲۸ باب جایگاه  CNG  و ۲۷۲ باب جایگاه عرضه سوخت مایع با دو هزار و ۵۰۰ نازل بنزین ، ۹۵۰ نازل نفتگاز و ۶۳۳ نازل  CNG  فعال و در حال سرویس هی هستند.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی‌های انچام شده تأمین سوخت مورد نیاز مسافران نوروزی به خوبی در حال انجام است و بخش‌های ستادی و عملیاتی از مدت‌ها قبل آماده شده‌اند تا سوخت رسانی به خودروها در جایگاه های عرضه سوخت بدون هیچ وقفه و روان انجام شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس عنوان کرد: گروه‌های بازرسی و نظارتی این شرکت به منظور رصد و پایش عملکرد جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی و رفاهی فعال و به طور مداوم و مستمر نحوه خدمت رسانی را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

بنی‌کریمی همچنین اعلام کرد که شماره تلفن ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی به شکایات مردمی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت شکایات، انتقادات و پیشنهادات مردم شریف و مسافران است. 

برچسب ها

دیدگاه