تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021
5

کناره‌گیری تیم زاگرس شیراز از لیگ برتر فوتبال زنان ایران

  • ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳
کناره‌گیری تیم زاگرس شیراز از لیگ برتر فوتبال زنان ایران

مدیریت باشگاه زاگرس شیراز خبر داده که تیم فوتبال زنان این باشگاه به دلیل «مشکلات شدید مالی و خلف وعده مسئولین» تعطیل شده و «توانایی شرکت در مسابقات لیگ برتر» را نخواهد داشت

تیم زاگرس در پنج بازی گذشته خود، دو پیروی و سه شکست در کارنامه اش ثبت شده و در رده هشتم جدول قرار دارد.

مریم قدرت، سرمربی تیم فوتبال زنان زاگرس شیراز جمعه هفدهم آبان گفته بود که قضاوت ضعیف داور بازی ما برابر تیم همیاری ارومیه روی نتیجه بازی تاثیر داشت و امیدوارم فدراسیون فوتبال برای این امر مهم فکر اساسی کند.

وی افزود: سازمان لیگ پس از اعتراض داوران به پرداخت نشدن حقوق خود با شهرستان‌ها تماس گرفته که داوران درجه سه و چهار را معرفی کنند و این امر به ضرر تیم‌ها تمام شده است.

فدراسیون فوتبال پس از اینکه حق و حقوق معوقه ۳۰ نفر از داوران با تجربه را پرداخت نکرد آنها تصمیم گرفتند که قضاوت نکنند از این رو سازمان لیگ از داوران جوان استفاد می کند که همین امر به دلیل اشتباه های تاثیر گذار با اعتراض تیم ها رو برو شده است.

با پایان یافتن هفته پنجم این رقابتها تیم شهرداری بم با ۱۵ امتیاز در صدر جدول قرار دارد ، آذرخش کردستان با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر دوم است و تیم شهرداری سیرجان هم با ۱۰ امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده است . تیم زاگرس شیراز هم با ۶ امتیاز در رده هشتم جدول ایستاده است.

در مسابقات فوتبال برتر بانوان ۱۲ تیم شرکت دارند و به صورت رفت و برگشت با هم بازی می کنند.