تاریخ : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 4 شوال 1442 Saturday, 15 May , 2021
5

دوسال مُرده‌شوری؛ مجازات زنی به دلیل «خیانت به همسر»

  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
دوسال مُرده‌شوری؛ مجازات زنی به دلیل «خیانت به همسر»

شعبه‌ی پنجم دادگاه کیفری تهران حکم عجیبی صادر کرد. طبق این حکم، زن جوانی که به داشتن رابطه با مردی غریبه متهم شده، به ۷۴ ضربه شلاق و دو سال شستن مردگان در غسالخانه محکوم شده است.

به گزارش رسانه‌ها، این زن ۳۵ ساله در بهمن ماه سال گذشته با شکایت همسر خود و به اتهام داشتن “رابطه‌ی شیطانی” با مردی بیگانه تحت بازجویی قرار گرفته است. او نخست منکر اتهامش شده، اما پلیس در ادامه‌ی تحقیقات خود متوجه شده که این زن با مردی رابطه‌ای پنهانی دارد. زن سرانجام با دیدن مدارکی که علیه او ارائه شده، به داشتن این رابطه اعتراف کرده است.

این زن هفته‌ی گذشته در شعبه‌ی پنجم دادگاه کیفری تهران به ریاست قاضی بابایی محاکمه شده است. او در جریان این محاکمه گفته که خانه‌دار است و شش سال پیش ازدواج کرده و از شوهر خود که کارگر ساختمانی است پسری پنج ساله دارد.

این زن همچنین اعتراف کرده که از طریق تلگرام در اینترنت با مردی آشنا و به او علاقه‌مند شده است. زن افزوده که به خاطر مشکلاتی که با همسرش داشته، شیفته‌ی مرد بیگانه شده است. به گفته‌ی این زن، همسرش به دلیل بیماری قادر به رابطه‌ی زناشویی نبوده است.

سرانجام شوهر این زن که به او شک داشته فیلم و عکس‌های او را در تلفن همراهش می‌یابد و از او به پلیس شکایت می‌کند.

دادگاه کیفری تهران این زن را به ۷۴ ضربه‌ی شلاق و دو سال کار در غسالخانه و شست و شوی زنان مرده محکوم کرده است. مرد بیگانه نیز به ۹۹ ضربه شلاق و تبعید به یکی از شهرهای دورافتاده محکوم شده است.

برچسب ها

دیدگاه

  1. سلام ازریس دادگاهای میخواهم اینجورزنها اعدام کند بااخبار۳۰*۲۰ پخش شود

  2. ممکن است شستوشوی مردگان ویا غسل فوت شدها بوسیله او درست انجام نشود چون او فرد متعهدو مومنی نیست

  3. مرده ها رو این بشوره؟؟؟!!!! مقام مرده ها رو خیلی آوردن پایین با اینکارشون. منم به شوهرم شک دارم خیلی چیزا ازش دیدم ولی بازم مطمعن نشدم که خیانت میکنه. چرا انقدر خیانت ها زیاد شده من خیلی داغونم از دست این زنهای ولگرد خیابونی که فقط سعی میکنن شوهرای مردم رو بدزدن .خدایا کمکم کن حق من و امثال من نیست که خیانت ببینیم. کاش زود بمیرم

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.