0

افزایش ۲۲ درصدی کشف سرقت در فارس

  • ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰
افزایش ۲۲ درصدی کشف سرقت در فارس

معاون عملیات انتظامی فارس از افزایش ۲۲ درصدی کشفیات سرقت در چهار ماهه اول امسال در این استان خبر داد.

سرهنگ محمدعبادی نژاد سه شنبه ۱۲ مرداد به خبرنگاران گفت: برابر آمارهای دریافتی از سامانه مرکز فرماندهی و کنترل در چهار ماهه امسال با تلاش ماموران انتظامی، سرقت‌های بانک و طلا فروشی منفی بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد کاهش داشته است.

او با بیان اینکه در همین مدت کشفیات سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲ درصد افزایش داشته است، گفت: وقوع سرقت به عنف طی چهار ماهه اول سال ۱۴۰۰ حدود ۲۱ درصد کاهش داشته و جرائم قتل نیز با ۸ درصد کاهش روبرو بوده است.

معاون عملیات انتظامی فارس عنوان کرد: وقوع انواع شرارت و تحرکات اراذل و اوباش با طرح‌ها و عملیات‌های گسترده‌ای که طی سال گذشته انجام شد ۸۶ درصد کاهش داشته است.

عبادی‌نژاد بیان کرد: در چهار ماهه اول سال مقدار ۲۱ تن و ۴۰۲ کیلو انواع مواد مخدر کشف که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۶ درصد افزایش نشان می‌دهد و همچنین کشفیات سوخت حدود ۶ برابر افزایش داشته است

این مقام انتظامی در فارس همچنین از افزایش ۱۶ درصدی کشفیات سلاح غیر مجاز خبر داد و از شهروندان درخواست کرد که با هد ارتقاء نظم و امنیت در سطح استان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضوع را سریعا به مرکز فرویت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

برچسب ها

دیدگاه