1

پیگیری استاندار فارس برای تامین هزینه خرید دستگاه درمان بیماران سرطانی

  • ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۸
پیگیری استاندار فارس برای تامین هزینه خرید دستگاه درمان بیماران سرطانی

استاندار فارس در سفر کاری به‌ پایتخت، موضوعاتی همچون تامین هزینه خرید دستگاه درمان بیماران سرطانی و تامین منابع طرح‌های آبرسانی را پیگیری کرد.

پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس دوشنبه در مطلب ارسالی به رسانه‌ها اعلام کرد: عنایت الله رحیمی در دیدار با محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مساعدت برای پرداخت اعتبار مورد نیاز برای تهیه دستگاه ترموتراپی با هدف درمان بیماران مبتلا به سرطان در جنوب کشور برای بیمارستان نمازی شیراز را خواستار شد.

استاندار فارس در این دیدار عنوان کرد: این دستگاه خریداری شده اما در حال حاضر ۲۶ میلیارد تومان از هزینه آن به صورت بدهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز باقی مانده است.
رحیمی افزود: در این دیدار مقرر شد با مساعدت دکتر نوبخت  بدهی باقی مانده نیز پرداخت شود.

همچنین در این دیدار مقرر شد که اعتبار مورد نیاز برای نیروهایی که در مدارس امین حضور می‌یابند تامین شود.
در این دیدار بحث کمک دولتی به ساخت حوزه علمیه امام موسی کاظم (ع) که در سه فاز احداث شده و با کمک خیرین و حمایت نماینده ولی فقیه در استان فارس در فاز اول  ۷۰ درصد و در دو فاز دیگر ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است نیز مطرح شد.
در دیدار استاندار فارس با سید رحمت‌الله اکرمی خزانه دار کل کشور نیز، در خصوص تخصیص اعتبارات و نقدینگی در خزانه استان برای پرداخت هزینه‌های عمرانی و جاری مذاکراتی انجام داد و دستوراتی نیز برای تامین این اعتبار صادر شد.
استاندار فارس در این دیدار خواستار تخصیص اعتبار برای طرح‌های آبرسانی به ویژه طرح‌های نیمه تمام آبرسانی به مناطق روستایی ، آبرسانی سیار، کرایه چاه‌های کشاورزی و پرداخت حقوق آبدارن مناطق مختلف استان که زیر مجموعه شرکت آبفا هستند شد.

برچسب ها