1

سه نوجوان ۱۵ ساله در سانحه رانندگی در شیراز کشته شدند

  • ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
سه نوجوان ۱۵ ساله در سانحه رانندگی در شیراز کشته شدند

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت: سه نوجوان با میانگین سنی حدود ۱۵ سال به دلیل برخورد شدید خودرو حامل آنان به ستون برق در بلوار طلاییه شیراز کشته شدند.

محمد هادی قانع شامگاه شنبه ۱۴ خرداد با اعلام خبر تصادف مرگبار در بلوار طلاییه شیراز، درباره جزئیات این ماجرا افزود: ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ یک مورد حادثه واژگونی خودرو در بلوار طلاییه، مقابل شهرک سبحان شیراز به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که آتش‌نشانان ایستگاه  شماره ۱۷ به محل حادثه اعزام شدند.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شیراز ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس با سه سرنشین نوجوان حدوداً ۱۵ ساله به دلیل نامشخصی در مسیر بلوار طلاییه با ستون برق برخورد کرده است.

وی بیان کرد: برخورد خودرو با ستون برق حاشیه خیابان این احتمال را می‌داد که سرعت خودرو بالا بوده و پس از عدم کنترل و انحراف از مسیر اصلی به شدت با ستون برق برخورد کرده است هرچند که علت دقیق حادثه توسط پلیس راهور اعلام می‌شود.

قانع افزود: بر اثر این سانحه سه سرنشین در داخل “خودروی متلاشی شده” محبوس بودند که آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی لازم، بخشهایی از بدنه خودرو را با تجهیزات هیدرولیکی برش دادند و افراد محبوس شده را از داخل خودرو خارج کردند.

وی بیان کرد: هر سه نفر تحویل عوامل اورژانس شدند که مشخص شد هر سه به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده‌اند.

برچسب ها

دیدگاه