0

اعضای باند قاچاق شیشه در شیراز دستگیر شدند

  • ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
اعضای باند قاچاق شیشه در شیراز دستگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی و دستگیری اعضای باند خرید و فروش مواد مخدر از نوع شیشه در شیراز خبر داد.

سردار یوسف ملک‌زاده بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از چند ماه کار اطلاعاتی مطلع شدند یک باند حرفه‌ای با یک دستگاه کامیون قصد انتقال شیشه از مرزهای شرقی کشور به شیراز را دارند که بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش ایسنا به نقل از پلیس فارس، ملک‌زاده افزود: ماموران سریعا در قالب چند اکیپ به محور سروستان-شیراز اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی مقطعی یک دستگاه کامیون حامل بار ضایعات را شناسایی و دستور ایست را صادر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران موفق شدند کامیون را توقیف و راننده را نیز دستگیر کنند، گفت: در بازرسی از آن خودرو ۳۰ کیلو مواد مخدر از نوع شیشه که به صورت بسیار حرفه‌ای زیر بار ضایعات جاسازی شده بود کشف شد.

ملک‌زاده با بیان اینکه ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به منزل سرکرده باند در یکی از محلات شیراز اعزام شدند، خاطرنشان کرد: در بازرسی از مکان ۳۸ کیلو شیبشه و ۱۹ کیلو تریاک کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در مجموع ۶۸ کیلو شیشه مکشوفه از مرزهای شرقی وارد کشور شده است، اضافه کرد: در این ماموریت سرکرده باند به همراه ۲ نفر از دوستانش که اعضای یک باند بودند دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، گفت: مبارزه با سوداگران مرگ به صورت ویژه در دسترو کار پلیس استان فارس قرار دارد.

برچسب ها