0

خاموش شدن ۲۲۰۰ چراغ روشنایی معابر در فارس

  • ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰
خاموش شدن ۲۲۰۰ چراغ روشنایی معابر در فارس

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: با هدف تسهیل عبور سلامت از پیک بار مصرف برق تابستان، ۲۲۰۰ دستگاه چراغ روشنایی معادل در سطح فارس، خاموش شد.

احمدرضا خسروی، پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت در حاشیه برگزاری ششمین اقدام فراگیر مدیریت برق، به خبرنگاران گفت: با محوریت عبور از پیک بارتابستان با انجام عملیات تعدیل ۲۲۰۰ دستگاه  چراغ روشنایی معابر، معادل ۳۳۰ کیلو وات انرژی برق صرفه جویی شده است.

خسروی افزود: از ابتدای مهرماه ۹۹ تاکنون نیز ۴۸ هزار و ۷۱۲ دستگاه چراغ روشنایی معابر تعدیل شده که این امر بیش از ۷ مگاوات صرفه جویی برق را به همراه داشته است.

وی با بیان اینکه ششمین مانور، با حضور ۷۸ گروه عملیاتی، ۲۱۰ نفر نیروهای فنی اجرایی و کارشناس ناظر و با بهره‌گیری از ۱۳۲ دستگاه خودرو سبک و سنگین در ۲۶ مدیریت تابعه استان فارس برگزار شده است.

این مقام مسئول، ۵۲۱مورد جلب همکاری اداره های راهداری و حمل و نقل در تعدیل روشنایی بین شهری را از دیگر مواردی برشمردکه در این مانور انجام شده است.

خسروی با یادآوری اینکه در جریان این مانور۲۹ مورد دستگاه رمز ارز شناسایی شد، خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۷۹ دستگاه رمز ارز غیرمجاز نیزدر سطح استان شناسایی و جمع آوری شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، ارزیابی آماده به کاری مولدهای اضطراری، ارزیابی آماده به کاری سامانه های اطلاع رسانی خاموشی “برق من” و “پاسخگویی ۱۲۱″، تعدیل روشنایی معابر و تکمیل آرایش یک درمیان و زیگزاگ در شبکه های توزیع، جلب همکاری اداره های راهداری در تعدیل روشنایی بین شهری و مقابله با دستگاه های رمز ارز غیرمجاز، را از اهداف این مانور ذکر کرد.

خسروی ضمن دعوت مشترکان صنعتی، کشاورزی، اداری و عمومی به مدیریت مصرف برق در تابستان پیشرو، ابراز امیدواری کرد که امسال نیز بامشارکت و همکاری همگانی، بتوانیم برق پایدار و مطمئن به خصوص در این شرایط کرونایی برای هم استانی های عزیز تامین نموده و با موفقیت از پیک بار عبور کنیم.

برچسب ها

دیدگاه