تاریخ : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰ 18 ذو الحجة 1442 Tuesday, 27 July , 2021
6

ثبت نام وام یک میلیون تومانی فقط با شماره ۶۳۶۹

  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
ثبت نام وام یک میلیون تومانی فقط با شماره ۶۳۶۹

رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: شهروندان برای دریافت وام یک میلیونی کرونا لازم است کد ملی سرپرست خانوار را از شماره تلفن همراهی که به نام سرپرست خانوار است به شماره ۶۳۶۹ پیامک کنند.

سرهنگ دوم حشمت سلیمانی اظهار داشت: خانوار‌های یارانه بگیر، برای استفاده از تسهیلات بانکی، تقاضای خود را صرفاً با پاسخ به پیامک‌هایی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با سرشماره v.refah ارسال می‌کند اعلام کنند.

وی افزود: در این چند روز شاهد این موضوع هستیم که کلاهبرداران سایبری با ارسال پیام‌هایی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر ثبت‌نام وام یک میلیون تومانی قصد کلاهبرداری و دریافت اطلاعات بانکی شهروندان را دارند.

رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: اطلاع رسانی و یا ثبت تقاضای وام با هر سر شماره‌ای غیر از این سر شماره، دامی از سوی مجرمان سایبری است و آن‌ها تلاش می‌کنند تا شهروندان را اغفال کرده و اطلاعات بانکی آن‌ها را به سرقت ببرند.

این مقام مسئول ادامه داد: ثبت نام برای دریافت این وام به هیچ گونه پرداختی نیاز ندارد و تقاضای پرداخت وجه برای ثبت نام، کلاهبرداری است.

رئیس پلیس فتا فارس از شهروندان تقاضا کرد در صورت مواجهه با هرگونه پیامک ثبت نام وام یک میلیون تومانی به غیر از سر شماره v.refah، بدون توجه به چنین پیامک‌هایی موضوع را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir “بخش مرکز فوریت‌های سایبری قسمت ثبت گزارش‌های مردمی” با ما در میان بگذارند تا با آنان برخورد قانونی شود.

برچسب ها