11

مترو و ترمینال‌های مسافری شیراز تعطیل شد

  • 22 اسفند 1398 - 13:08
مترو و ترمینال‌های مسافری شیراز تعطیل شد

سعید نظری، سخنگوی شورای شهر شیراز گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا،شورای شهر شیراز تصمیم به تعطیلی مترو و پایانه‌های مسافری این شهر گرفت.

سعید نظری افزود: براساس درخواست‌های مردمی و مصوبه شورای شهر شیراز،مترو این شهر از پنجشنبه بیست و دوم اسفند ۹۸ تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

سخنگوی شورای شهر شیراز اضافه کرد: همچنین با تصویب شورای شهر شیراز همه پایانه‌های مسافری شیراز تعطیل شد.

وی با بیان اینکه این تصمیم به اطلاع استاندار فارس نیز رسیده،گفت: این تصمیم در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از انتقال افراد بیمار از شهرهای درگیر با کرونا صورت گرفته است.

نظری ادامه داد: اعضای شورای شهر شیراز امروز با ارسال نامه‌ای به استاندار فارس خواستار جلوگیری از ترددهای غیرضروری در سطح شهر،توجه به وضعیت کادر درمانی و کارمندان ادارات و در صورت صلاحدید تعطیلی نظام اداری شدند.

سخنگوی شورای شهر شیراز اضافه کرد: عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی نیز به حالت تعلیق درآمده است و به شهرداری اجازه داده شده از سیستم دورکاری برای پرسنل بهره بگیرد.

حیدر اسکندرپور، شهردار شیراز نیز پیش از این گفته بود: در جلسه‌ای که با حضور شهرداران کلانشهرهای کشور بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد پیشنهاد تعطیلی پایانه‌های مسافری بین شهری شهرهای آلوده به ویروس کرونا داده شد که این موضوع مورد توجه سایر شهرداران قرار گرفت و مقرر شد که شهردار تهران این موضوع را در جلسه هیات دولت مطرح کند.

برچسب ها

دیدگاه

  1. سلام هنوز ترمینال شیراز باز هسن