8

ضدعفونی و گندزدایی اتوبوس‌ها، مترو و سرویس‌های بهداشتی در شیراز برای مقابله با کرونا

  • ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰
ضدعفونی و گندزدایی اتوبوس‌ها، مترو و سرویس‌های بهداشتی در شیراز برای مقابله با کرونا

شهرداری شیراز می‌گوید ضدعفونی و گندزدایی اتوبوس‌ها، مترو، ایستگاه‌های اتوبوس و سرویس‌های بهداشتی برای مقابله با شیوع کرونا هر روز انجام می‌شود.

مجتبی زوربخش، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: با توجه به ورود ویروس کرونا به کشور و آمادگی دستگاه های اجرایی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس اقدامات لازم جهت ضدعفونی سیستم حمل و نقلی کلانشهر شیراز از جمله در بخش اتوبوسرانی و قطار شهری و نیز پایانه های مسافربری شهری و بین شهری در جریان است و این مهم بصورت روزانه انجام می‌پذیرد.

مسعود حسن شاهی رییس سازمان حمل و نقل و مسافر شهرداری شیراز نیز گفت: حسب دستور شهردار شیراز در جلسه ستاد مدیریت بحران این اقدام در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و با هدف کاهش انتقال بیماری به شهروندان توسط شهرداری شیراز به صورت مستمر و شب هنگام در حال انجام است.

حسن شاهی در خصوص نحوه ضدعفونی کردن اتوبوس های شهری افزود: جهت افزایش سلامت شهروندان در این اقدام با هماهنگی اداره بهداشت ترکیب لازم جهت ضدعفونی و گندزدایی اتوبوسهای شهری مشخص شد.

همچنین روح الله خوشبخت، رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: با توجه به اینکه این سازمان وظیفه حفظ و نگهداری تعداد ۴۰ باب سرویس بهداشتی ثابت و ۱۴ باب سرویس بهداشتی پرتابل مستقر در سطح شهر شیراز را بر عهده دارد، به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این مکان ها، گندزدایی مستمر انجام می شود.

برچسب ها