4

آغاز عملیات “نهضت آسفالت” در شیراز

  • ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
آغاز عملیات “نهضت آسفالت” در شیراز

شهردار شیراز در آیین آغاز نهضت آسفالت معابر سطح شهر اعلام کرد: در این نهضت بالغ بر دو میلیون متر مربع از معابر شیراز آسفالت می شود.

مهندس اسکندرپور با بیان اینکه طبق بودجه سال ۹۸ در سال جاری باید یک میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع از معابر سطح شهر آسفالت شوند، گفت: علاوه بر این طی نهضت آسفالت دو میلیون متر مربع از معابر شیراز آسفالت و در مجموع تا پایان سال سه میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع آسفالت در سطح معابر شهر ریخته می شود.

وی در بازدید از اکیپ های پخش آسفالت مناطق یازده گانه سطح شهر عنوان کرد: طبق نظرسنجی انجام شده خواسته اصلی شهروندان در ۹منطقه از مجموع ۱۱ منطقه شیراز، بهبود وضعیت آسفالت معابر است و براساس خواسته مردم عزم جدی شهرداری برای نهضت آسفالت معابر سطح شهر آغاز شد.

شهردار شیراز نوید داد که در ۶ ماه نخست سال آتی نیز به همین میزان در سطح معابر شهر آسفالت ریزی می شود.

مهندس اسکندرپور حفاری های سازمان های خدمات رسان و توسعه‌ی ناهمگون شهرک‌ها و مناطق را از جمله دلایل مشکل آسفالت معابر سطح شهر دانست و اضافه کرد: ضروری است علاوه بر آسفالت معابر سطح شهر، کارشناسان کنترل کیفی نیز بر کیفیت و نحوه آسفالت ریزی نظارت کنند تا شاهد ارائه خدمتی با کیفیت به شهروندان باشیم.

وی با اشاره به تأثیر مستقیم خواسته‌ مردم مناطق در آغاز اجرای نهضت آسفالت، گفت: امروزه در شهرهای مدرن انجام پروژه‌های مختلف بر اساس خواست و نظر مردم صورت می‌گیرد و با افتخار می گویم که برای اولین بار این پروژه‌ بزرگ شهری بر اساس نظرسنجی مستقیم از شهروندان، برنامه‌ریزی و اجرا شد.

شهردار شیراز خاطرنشان کرد: خوشحالم که به عنوان مدیری که به رضایت‌مندی مردم و تأمین نظرات شهروندان باور دارم، بر اساس خواسته شهروندان عمل کرده‌ام.

مهندس اسکندرپور از شهرداران مناطق خواست تا در نیمه های شب و همزمان با فعالیت کارگران خدمات شهری و پاکبانان در خیابان ها تردد تا معابر مشکل دار از نظر آسفالت را شناسایی کنند و متوجه شوند خواسته‌ شهروندان مبنی بر بهبود وضعیت اسفالت معابر به حق است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز نیز در آیین آغاز نهضت آسفالت معابر سطح شهر گفت: آسفالت ریزی معابر خدمتی است که به صورت گسترده و در سطح شهر به شهروندان ارائه می شود، از این رو بر حسب دستور شهردار شیراز مقرر شد نهضت آسفالت آغاز شود و بتوانیم متراژ بالایی از معابر سطح شهر را آسفالت ریزی کنیم.

مهندس صالحی اضافه کرد: آسفالت معابر شیراز در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان و بهبود وضعیت عبور و مرور در معابر سطح شهر است.

براساس این گزارش، نهضت آسفالت معابر سطح شهر با دستور شهردار به شهرداران مناطق یازده گانه شیراز از طریق ویدئو کنفرانس آغاز شد و پس از آن مهندس اسکندرپور به همراه جمعی از مدیران شهری از اکیپ های مختلف آسفالت معابر سطح شهر بازدید کرد.

برچسب ها

دیدگاه