تاریخ : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021
5

دو دختربچه و یک پسربچه، ​​قربانیان جدید کودک آزاری در خانواده

  • ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
دو دختربچه و یک پسربچه، ​​قربانیان جدید کودک آزاری در خانواده

به تازگی خبر کشف شکنجه ۳ کودک در شهرک طالقانی (کوره) ماهشهر در جنوب خوزستان منتشر شده است. براساس مشاهدات افرادی که متوجه این شکنجه شده‌اند، در این حادثه سه کودک به نام‌های فاطمه ۱۲ ساله، ام‌البنین ۸ ساله و علی‌اکبر ۵ ساله، توسط نامادری و پدر خود به وسیله چکش و می‌له داغ و دیگر وسایل مورد آزار‌های جسمی و روحی قرار می‌گرفتند.

تعدادی از شهروندان ماهشهر به دنبال انتشار خبری مبنی بر ضرب و جرح سه کودک در حومه این شهر، جلوی ساختمان دادگستری تجمع کردند. آنان خواستار برخورد جدی با کودک‌آزاران شدند.

این کودکان در حیاط پشتی خانه در گرما نگه داشته می‌شدند و دهان بچه‌ها را چسب می‌زدند. یکی از کودکان در حالی که دست‌هایش به می‌له‌ای بسته شده بود و قادر به حرکت نبود توسط همسایه کشف شد. براساس اعلام مقامات رسمی تاکنون پدر این سه کودک با حکم دادستانی بازداشت شده است.

یکی از پرستاران و شاهدان عینی این ماجرا گفت: «بچه‌ها را برای درمان به بیمارستان ما آوردند. نامادری با تبر دست دختر بزرگ را شکسته بود، دندان‌های دختر را شکسته بود. با اتو جای جای بدن بچه‌ها را سوازنده بودند. دست و پای بچه‌ها رو بسته بود و در حیاط خلوت انداخته بود، این بچه‌ها چند روز در حیاط خلوت بدون غذا بودند، این بچه‌ها در این مدت تنها به وسیله آفتاب آب می‌خوردند».

یکی دیگر از افراد مطلع هم گفت: «بچه پنج ساله در اثر سوتغذیه هم قد بچه دو ساله بود و نمی‌توانست روی پاهای خود بایستد فقط پوست روی استخوان بود.»

برچسب ها