6

هشدار یاران احمدی‌نژاد به حکومت در خصوص مهندسی انتخابات

  • 11 اسفند 1395 - 22:01
هشدار یاران احمدی‌نژاد به حکومت در خصوص مهندسی انتخابات

یاران محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور پیشین به حکومت هشدار داده‌اند که ردصلاحیت حمید بقایی، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری به معنای «مهندسی انتخابات» است.

عبدالرضا داوری یکی از یاران احمدی‌نژاد در این خصوص گفته است:‌ «اگر حمید بقایی که تنها بدیل دکتر احمدی نژاد در صحنه رقابتهای انتخاباتی آتی است از گردونه رقابت‌ها کنار گذاشته شود، حاکمیت به اقدام سازمان یافته و مهندسی شده برای حذف “رقبای رای‌آور و اصلی” حسن روحانی متهم خواهد شد.»

اسفندیار رحیم‌مشایی یکی دیگران از یاران احمدی‌نژاد نیز گفته که «هیچ دلیلی برای رد صلاحیت بقایی وجود ندارد. اگر بقایی رد صلاحیت شود دو قطبی خطرناکی شکل خواهد گرفت.»

محمود احمدی‌نژاد قصد داشت در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۹۶ کاندیدا شود که با نهی رهبر انقلاب مواجه گردید و بر همین اساس حمید بقایی از نزدیکان احمدی‌نژاد به تازگی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرده است.

تحلیل‌گران سیاسی می‌گویند که یاران احمدی‌نژاد قصد دارند هزینه ردصلاحیت احتمالی بقایی را «بالا ببرند و انتخابات ریاست‌جمهوری را با چالش مواجه کنند.»

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار می‌شود.

 

برچسب ها

دیدگاه

  1. بابا بیخیال شید محمود خودش مملکتو ب چالش کشید بسه دیه نزدیکانش دیگه میخان جنگ راه بندازن حتما

  2. زمانی بود کهافرادی مثل احمدی نژادرا حتی دربان ساختمان پاستوروبیا کاخ سعد آباد هم نمیگذاشتن واوددخواب هم نمیدید که به جای نیک پی ویا شاه باشد چون توانایی اودر حد یک سرازدار بیشتر نبوده ونیست ولی چون قحظ الرجال است این پدیده هزاره سوم سیاستمدارش میکنند وای برماوبر ایران مظلوم