1

دومین دوره پویش مهر دانایی نذر کتاب در فارس برگزار می‌شود

  • ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶
دومین دوره پویش مهر دانایی نذر کتاب در فارس برگزار می‌شود

دومین دوره پویش ‘مهر دانایی نذر کتاب’ با همت اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه (س) شیراز و با همکاری معاونت فرهنگی هنری سپاه فجر استان فارس، طی شهریور و مهر ۱۴۰۰ در استان فارس برگزار خواهد شد.

روابط عمومی و امور بین‌الملل اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه اعلام کرد: وقف فرهنگی یک سنت دیرینه و با تاثیرات اساسی و حیاتی در ساختار تربیتی و فکری جوامع انسانی است و احیا و بازآفرینی نقش فرهنگ در عرصه‌ی تولید فکر و اندیشه در شرایط امروز کشور است.
این گزارش حاکی است: حمایت‌های فرهنگی از جامعه نخبگان و دانشگاهی در استان فارس، می‌تواند به رشد و تعالی اصحاب قلم و اندیشه و دانش‌آموزان و دانشجویان در این وضعیت اپیدمی فراگیری بیماری کرونا کمک شایانی نماید.
در این گزارش آمده است: پویش ‘مهر دانایی نذر کتاب’ با هدف جمع‌آوری کتاب‌های سالم و نو و همچنین کتاب‌ها و مجلات فرسوده و بازیافتی، از در منازل در سطح شیراز و نواحی ۳۶ گانه‌ استان فارس تلاش دارد تا سنت حسنه نذر فرهنگی را از این طریق و با اهداء کتاب به کتابخانه‌های مناطق محروم استان، وقف در گردش کتب عمومی و تخصصی دانشگاهی و تهیه کتاب و نوشت افزار برای دانش‌آموزان نیازمند در سطح استان احیاء کند.
روابط عمومی و امور بین‌الملل اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه در گزارش خود از شهروندان استان فارس و خیرین علاقه مند به شرکت در دومین دوره پویش نذر فرهنگی مهر دانایی نذر کتاب تقاضا کرده جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۷۷۳۸۹۸۱۷ تماس برقرار کنند.

برچسب ها

دیدگاه