2

موفقیت دانش آموزان استان فارس در جشنواره فرهنگی هنری فردا

  • ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
موفقیت دانش آموزان استان فارس در جشنواره فرهنگی هنری فردا

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس اعلام کرد:‌ ۱۱۱ دانش آموز این استان در سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری فردا موفق به کسب مقام شدند.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دوشنبه در مطلب ارسالی خود به نقل از جهانبخش بانشی افزود: مسابقات فرهنگی هنری یکی از فعالیت های تربیتی است که به منظور کشف رشد و شکوفایی استعدادهای فرهنگی و هنری و افزایش سطح آگاهی دانش آموزان از طریق ایجاد انگیزه بیشتر و رقابت سالم تر با هدایت و نظارت معاونت پرورشی و کارشناسان فرهنگی هنری طرح ریزی و اجرا می شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس ادامه داد: این جشنواره برابر روال همه ساله در چهار مرحله مدرسه، منطقه، استانی و کشوری به صورت فرآیند محور برگزار و پس از دریافت آثار مرحله داوری غیر حضوری آثار برگزار شد.

وی عنوان داشت: از بین آثار ارسالی به دبیرخانه در شش بخش شامل هنرهای آوایی، فیلم و هنرهای نمایشی، هنرهای دستی و تجسمی، آفرینش‌های ادبی، بخش رسانه و فضای مجازی بخش نقد که در مجموع نزدیک به ۸۰ رشته و گرایش مختلف را شامل می‌شود آثار برگزیده برای رقابت در بخش آنلاین جشنواره انتخاب شدند.

بانشی بیان کرد : در سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری فردا ۲۲۸ هزار و ۵۲۳ نفر شرکت کننده در گرایش‌ها و رشته‌های مختلف جشنواره حضور داشتند که با توجه به شرایط کرونا استقبال قابل قبولی از این فعالیت شده است و برگزاری جشنواره در تمامی مراحل مدرسه، منطقه، شهرستان و استان در سال جاری به صورت غیرحضوری انجام شد.

بانشی گفت: در این جشنواره ۲۰ دانش آموز فارسی حایز مقام اول ، ۲۳ دانش آموز حایز مقام دوم و ۲۰ دانش آموز حایز مقام سوم و ۴۸ دانش آموز رتبه برگزیده در مرحله کشوری شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس اظهار داشت: دانش آموزان عسل حسن شاهی در رشته نقد از ارسنجان و ابوالفضل کرمدار در رشته نقالی، میلاد پروین در رشته خاتم کاری، علی جام در رشته طراحی قلم فلزی، احسان فرمانی در رشته استند آپ کمدی، محمد حسن رئیسی در رشته خط نسخ، نازیلا بابایی در رشته لالایی خوانی، باران بهزادی در رشته مونولوگ،محمد فروتن در رشته خبر نویسی، محمد حسینی در رشته منبت کاری، تینا اوجی رشته ساخت ماکت از ناحیه دو حائز رتبه اول جشنواره شدند.

بانشی افزود: همچنین دانش آموز الینا خادمی رشته چاپ دستی از ناحیه یک، رویا منصوری رشته جاجیم بافی از فراشبند، آیسودا کریمی ساخت پنجره مشبک از فیروزآباد، امیر حسین توفیقی در رشته وب سایت ، محمد رضا سهولت کار در رشته نمد مالی از کازرون، امیر حسین جمالی در رشته مجری گری ، نسترن مصدق رشته خط نسخ و حدیث زارع در رشته طراحی لباس از لارستان نیز حائز رتبه اول جشنواره شدند.

وی ادامه داد: دانش آموزان شایان مقامی رشته فیلمنامه نویسی، سارا زاکری در رشته منبت کاری از آباده ، رقیه ابراهیمی در رشته طراحی بروشور ازبیرم ، مبین جوکار و زهرا پوزش در رشته نقالی از خشت و کمارج، محمد حسین مرادی در رشته وبلاگ، ابوالفضل کرمدار رشته تکنوازی ، محمد حسین فاضلی فرد در طراحی جلد از ناحیه چهار ، علی افخم و سید علیرضا راسخ در رشته نشریه الکترونیکی،رضا پارسایی در رشته آواز از ناحیه سه، آیدا راسخ رشته نشریه الکترونیکی ، ملیکا امامی و کامیار اکبری در رشته نقاشی رنگ روغن و زهرا پرویزی در نقاشی گواش از ناحیه یک حایز مقام دوم این دوره از جشنواره شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: دانش آموز بهاره آزادی در رشته دومینو از فسا، سارا کردپور در طراحی دکوراز فیروزآباد، آرتین حمیدی در رشته وبلاگ از کازرون، امیر حسین جلالی زاده در رشته نقد، علی یگانه فرد در برنامه نویسی وب، حسن زارعی در ادیت و مرمت عکس از لارستان ، نگین شعبانی رشته خبر نویسی و عرفان روستا در رشته مشبک کاری از مرودشت رتبه دوم جشنواره را بدست آورند.

وی ادامه داد: عرفان حسن شاهی در رشته تکنوازی از ارسنجان ،امیر حسین علی پوردر رشته دومینو از اشکنان، فاطمه چوبینه در رشته شعر، الهام ابوالحسنی در رشته منبت از آباده، هانیه نکویی در رشته نقاشی گواش از بوانات، سینا قره محمدی در رشته وبلاگ، بهمن شجاعی در رشته تکنوازی، وحید رضا ناظریان رشته مونولوگ، یاسین باصری در رشته کاریکاتور، امیر ارسلان صیادی در رشته تصویر سازی از ناحیه چهار، امیر حسین حسینی و مهدی محمدی امین در رشته پادکست از ناحیه سه، زهرا واقفی نقاشی پاستل از ناحیه یک ، محمد مهدی توفیق زاده در رشته نماهنگ از فسا، مهدی طوفان فرد در رشته داستان از کازرون، مرضیه رازقی فرد در رشته اینفوگرافی، سمانه برازنده در رشته سرمه دوزی از گله دار، محمد مهدی باقری در رشته نماهنگ و محیا رستگار در رشته ساخت کاغذ ابر و باد سازی از لارستان حایز مقام سوم کشوری شدند.

دانش آموز نازیلا بابایی دانش آموز شرکت کننده در رشته لالایی خوانی به عنوان پدیده جشنواره معرفی شد.

برچسب ها