3

کلانتری: فجر در اهواز هر سه امتیاز را می‌خواهد

  • ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲
کلانتری: فجر در اهواز هر سه امتیاز را می‌خواهد

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز تاکید کرد که شاگردانش در بازی مقابل استقلال ملاثانی، هر سه امتیاز بازی را می‌خواهند.

علی اصغر کلانتری در گفت و گو با ایسنا، افزود: متاسفانه در بازی مقابل حریف خوزستانی، چند بازیکن اصلی را نخواهیم داشت.

کلانتری ادامه داد: احسان علوان‌زاده به دلیل پارگی رباط صلیبی، نیاز به عمل جراحی دارد و برای مدتی او را در تیم نخواهیم داشت.

او ابراز امیدواری کرد که با پیگیری مداوم و حمایت باشگاه، این بازیکن تاثیرگذار به زودی در ترکیب تیم فجر شهید سپاسی حضور داشته باشد.

سرمربی فجر گفت: رحیم آلبوغبیش بازیکن خط میانی ما به دلیل چهارکارته شدن از حضور در بازی مقابل استقلال ملاثانی محروم است.

کلانتری گفت: محمد کاظمی، سپهر شاهین و چهار بازیکن دیگر هم به دلیل مواجه شدن با مشکلاتی در زمینه خدمت سربازی، فعلا امکان همراهی با ما را نخواهند داشت و امیدواریم که به زودی مشکلات آنان رفع شده و به تیم بازگردند.

سرمربی فجر شهید سپاسی افزود: سایر بازیکنان ما سرحال و آماده هستند و این توانایی را در خودمان می بینیم که بتوانیم با کسب سه امتیاز از اهواز برگردیم.

کلانتری خاطرنشان کرد: بازیکنان ما درس های زیادی از بازی با قشقایی گرفته اند و انگیزه زیادی دارند تا بتوانند اتفاقات آن بازی را جبران کنند.

به گزارش ایسنا، تیم فجرشهید سپاسی در هفته هشتم میهمان تیم استقلال ملاثانی است. این نماینده خوزستان که فصل گذشته با هدایت داریوش هرمزی(سرمربی کنونی تیم قشقایی شیراز) و برای نخستین بار به لیگ دسته اول فوتبال ایران راه یافته است، به دلیل کمبود امکانات و شرایط لازم نمی‌تواند در ملاثانی میزبان حریفان خود باشد و بازی‌های خانگی را در اهواز برگزار می‌کند.

استقلال ملاثانی طی هفته‌های گذشته نتایج خوبی کسب کرده اما در رتبه هفتم قرار دارد.

برچسب ها

دیدگاه