1

خیرین در داراب برای معلولان خانه می‌سازند

  • ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۹:۲۶
خیرین در داراب برای معلولان خانه می‌سازند

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز فارس در دیدار با سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داراب از احداث ۱۰ واحد مسکونی ویژه خانوارهای دارای دو عضو معلول در شهرستان داراب خبر داد.

عباس خالقداری در دیدار با مدیر بنیاد مسکن داراب ضمن تشکر از همکاری‌های همه جانبه بنیاد مسکن شهرستان داراب در زمینه تامین زمین مورد نیاز  مسکن محرومان اظهار کرد: احداث۱۰واحد مسکونی برای خانواده‌های دارای دو فرد معلول تحت پوشش بهزیستی در این شهرستان کلید خورده است.

به گزارش ایسنا به نقل از بنیاد مسکن فارس، خالقداری بیان کرد: پروژه ۱۰ واحدی مسکن معلولین داراب در زمینی به مساحت ۱۰۰۰متر مربع در فاز یک شهرک امام حسن (ع) شهرستان داراب ساخته می‌شود و اکنون زمین برای ساخت تحویل پیمانکار داده شده است.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز فارس با بیان اینکه هم اکنون  تجهیز کارگاه و عملیات پی کنی این طرح  نیز انجام شده است، روند اجرای این پروژه را خوب توصیف کرد و افزود: این طرح به صورت دو طبقه وبه صورت اسکلت بنایی است.

خالقداری، افق‌های پیش رو برای تامین مسکن نیازمندان و استفاده از ظرفیت‌های خیرین را درخشان توصیف کرد و گفت: استان فارس در همه زمینه‌های موجود توانمندی‌های بی بدیل در زمینه خیرین دارد و در حوزه تامین مسکن نیازمندان نیز انجمن خیرین مسکن ساز دراین استان به عنوان نخستین انجمن دراین حوزه گام‌های موثری برداشته است.

او، تامین مسکن برای خانوارهای دارای دو عضو معلول را یکی از اقدامات موثر دانست که انجمن خیرین مسکن ساز در آن مشارکت دارد و گفت: انجمن خیرین مسکن سازدر شهرستان داراب ۶۰ واحد مسکونی طی سالهای گذشته ساخته وتحویل متقاضیان جامعه هدف خود داده است.

حسن‌زاده، سرپرست بنیاد مسکن شهرستان داراب نیز با تقدیر از مشارکت و همراهی خیرین مسکن ساز افزود: بنیاد مسکن و انجمن خیرین مسکن ساز تاکنون همکاری‌های مطلوبی داشته‌اند و تداوم همین روند منجر به خانه دار شدن بسیاری از اقشار نیازمند خواهد شد.

سرپرست بنیاد مسکن داراب خاطرنشان کرد: برای تقویت حساب ۱۰۰امام(ره) و انجمن خیرین مسکن ساز و نظارت بر اجرای مطلوب و اصولی پروژه‌ها از هیچ مساعدتی دریغ نخواهد شد.

برچسب ها

دیدگاه