2

تشکیل کمیته بررسی خروج کارخانه روغن نباتی از شیراز

  • ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
تشکیل کمیته بررسی خروج کارخانه روغن نباتی از شیراز

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر شیراز از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی ابعاد خروج کارخانه روغن نباتی از این کلانشهر خبر داد.

نوذر امامی با اشاره به موضوع خروج کارخانه روغن نباتی از شیراز که در جلسه یکصد و بیست و دوم این کمیسیون با حضور اعضا، مدیر تولید کارخانه، مدیر کارخانه و هیئت رئیسه آن مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: با توجه به اهمیت خروج کارخانه روغن نباتی از شیراز این موضوع بار دیگر در کمیسیون شهرسازی و معماری مطرح و مقرر شد کمیته‌ای به ریاست علی ناصری، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تشکیل و نتیجه در کمیسیون مطرح شود.

به گزارش ایسنا به نقل از شورای شهر شیراز، امامی گفت: این کمیته متشکل از نمایندگانی از استانداری، فرمانداری، محیط زیست، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری، اداره املاک و مستغلات ، اداره کل امور حقوقی، شهرداری منطقه ۳ و هیئت مدیره کارخانه روغن نباتی است.

این عضو شورای شهر شیراز اصلاح مصوبه با موضوع دستورالعمل تشویقی نوسازی بافت‌های فرسوده را دیگر دستور کار این جلسه عنوان کرد و گفت: لایحه شهرداری در خصوص دستورالعمل تشویقی نوسازی بافت‌های فرسوده در ۵ جلسه کمیسیون بررسی و با اصلاحاتی به صحن شورا جهت تصمیم‌گیری نهایی ارجاع شد.

برچسب ها