تاریخ : شنبه, ۱۶ اسفند , ۱۳۹۹ 23 رجب 1442 Saturday, 6 March , 2021
8

پیوستن ۱۰ ایستگاه آتش‌نشانی به شبکه آتش‌نشانان دوستدار کتاب شیراز

  • ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
پیوستن ۱۰ ایستگاه آتش‌نشانی به شبکه آتش‌نشانان دوستدار کتاب شیراز

همزمان با هفتم مهر، روز آتش نشان آیین پیوستن ۱۰ ایستگاه آتش نشانی شهرداری شیراز به “شبکه آتش نشانان دوستدار کتاب شیراز” برگزار شد.

ابراهیم گشتاسبی راد رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در این آیین که در ایستگاه شماره ۱۲ نشانی شهرداری شیراز برگزار شد گفت: همه کارهای آتش نشانان فرهنگی به شمار می رود چراکه آنها مُروّج مهربانی، فداکاری و گذشت هستند که هدف اصلی هر کار فرهنگی است.

گشتاسبی راد افزود: آتش نشانان شیرازی علاوه بر فداکاری های فراوان در عرصه نجات شهروندان، در توسعه فرهنگ شهروندی در حوزه ایمنی نیز رویکرد فرهنگی قابل توجهی داشته اند.

وی ادامه داد: شبکه آتش نشانان دوستدار کتاب سال گذشته با همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و انجمن اهل قلم فارس در ایستگاه شماره یک راه اندازی شد که فاز دوم آن امسال با تجهیز ۱۰ کتابخانه در گردش دیگر در ۱۰ ایستگاه دیگر راه اندازی شد.

معاون شهردار شیراز گفت: به این ترتیب در این برنامه حدود ۱۵۰ نفر از آتش نشانان شیراز تحت پوشش شبکه دوستدار کتاب قرار می گیرند.

در این آیین که با حضور محمدهادی قانع رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برگزار شد، شهروند کوچولوهای مراکز فرهنگی شیراز با شاخه گل و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز با لوح تقدیر و دیوان حافظ نفیس از آتش نشانان دوستدار کتاب ایستگاه شماره ۱۲ تقدیر کرد.

هشتم مهرماه نیز این مدیران و کارکنان سازمان با بانوان آتش نشان دیدار و از آنها تقدیر می کنند.

دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.