0

ثبت‌نام متقاضیان مسکن ملی در ۱۹ شهر فارس

  • ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
ثبت‌نام متقاضیان مسکن ملی در ۱۹ شهر فارس

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: ثبت‌نام مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن در ۱۹ شهر این استان انجام خواهد شد.

جعفر زاهدی چهارشنبه ۱۷ دی به خبرنگاران گفت: همزمان با سراسر کشور و از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۸ دی، مرحله ثبت نام طرح ملی مسکن در ۱۹ شهر استان فارس آغاز می‌شود و افراد فاقد مسکن امکان ثبت نام را خواهند داشت.

زاهدی با بیان اینکه ایجاد امکان تغییر شهر محل تقاضا برای متقاضیان ثبت‌نام شده در مراحل قبلی، مهیا شده است، گفت: در مرحله نخست، ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهرهایی که در آنها اراضی جدید احصا شد، فراهم شده است.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی، این مرحله برای ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهرهای فاقد ثبت‌نام در مراحل قبل و بر اساس ظرفیت‌های احصا شده در ۱۹ شهر استان فارس شامل استهبان، صغاد، خاوران، زرقان، سعادت شهر، خرامه، خشت، قادرآباد، بهمن، ایزدخواست، مصیری، شهر پیر، امام شهر، خانه زنیان، دژکرد، کرده ای، کوهنجان، مزایجان و مشکان خواهد بود.

زاهدی افزود: متقاضیان این شهرها می‌توانند از تاریخ بازگشایی سامانه که ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۸ دی است تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۵ دی با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir نسبت به ثبت نام بر اساس شرایط اعلامی اقدام کنند.

او همچنین ادامه داد: با توجه به محدودیت تامین اراضی، پس از پالایش و احراز شرایط، متقاضیان نهایی به میزان ظرفیت احصاء شده از بین متقاضیان تاییدشده انتخاب خواهند شد.در این مرحله که از طریق ارسال پیامک زمان آن به متقاضیان مشمول اعلام خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس خاطرنشان کرد: متقاضیانی که به دلیل انتخاب شهر محل تقاضا، انصراف داده یا رد درخواست شده‌اند، می‌توانند در زمان اعلامی طی پیامک با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تغییر شهر محل تقاضای خود بر اساس شرایط اعلامی از سوی این وزارت در اطلاعیه‌های بعدی اقدام کنند.

زاهدی یادآور شد: تاکنون و در دو مرحله قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در فارس ۶۴ هزار و ۲۲۵ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۳۵ هزار و ۱۵۱ نفر تایید نشده‌اند یا به عبارتی شرایط واگذاری را نداشتند که این افراد نیز درصورت اعتراض به بررسی شرایطشان می‌توانند اعتراض خود را در سامانه ثبت کنند.

برچسب ها

دیدگاه